Strona ks. Macieja Jastrzębskiego

Pilnie potrzebna krew!

24. sierpnia 2011 . przez xmj

Zwracam się z prośbą o pomoc w ratowaniu życia Sylwii P. Potrzebna jest krew, która będzie skierowana do banku krwi. W celu pomocy należy się udać do najbliższego punktu krwiodawstwa w Polsce, oddać krew i powiedzieć oraz pobrać zaświadczenie, że krew ma być przekazana na Oddział Hematologii Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu, ul. Batorego 17-19, a biorcą jest Sylwia Przyjemska. To ważne, by krew trafiła do Sylwii. Grupa krwi nie ma znaczenia (jej grupa: ARhD+). Zaświadczenie to należy dostarczyć bezpośrednio do Sylwii, lub do mnie, lub wysłać na adres: Specjalistyczny Szpital Miejski w Toruniu, Oddział Hematologii, ul. Batorego 17-19, 87-100 Toruń.
Pod poniższym linkiem podane są adresy punktów krwiodawstwa: http://www.oddajkrew.pl/gdzieoddac.php

Pomóżmy Sylwii wygrać tę nierówną walkę!

6 komentarzy do “Pilnie potrzebna krew!”

  1. Komentarz numer 1 przez: ja

    życie tak kruche jest… dziś ona, jutro ja!!! Pomóżmy!

  2. Komentarz numer 2 przez: malgorzatkaka

    niestety nie mogę być dawcą krwi 🙁 pozzostaje mi modlitwa

  3. Komentarz numer 3 przez: Bożka

    Witam sedecznie Księdza i wszystkich, którzy zaglądają Pod Strzechę. Niestety nie mogę oddać krwi ale deklaruję modlitwę w intencji Sylwii. Jednocześnie proszę Księdza i Was wszystkich o modlitwę w intencji mojego kolegi. Mariusz jest w bardzo kiepskiej kondycji psychicznej, boi się o swoje zdrowie. Bardzo proszę o modlitewną pomoc dla niego.Z Panem Bogiem.

  4. Komentarz numer 4 przez: Bożka

    Szczęść Boże Nie mogę oddać krwi ale pomodlę się za Sylwię.Jednocześnie proszę Księdza i wszystkich Was, którzy zaglądacie na tę stronę o modlitwę o zdrowie dla mojego kolegi Mariusza. Bóg zapłać

  5. Komentarz numer 5 przez: radość

    szkoda ja też nie mogę być dawcą ale może w innny sposób pomogę choćby finansowo

  6. Komentarz numer 6 przez: ktoś

    Ja też nie mogę oddać krwi, ale załatwiłam już trzech dawców, z których jeden już oddał krew. Poszukajmy wśród znajomych.

Napisz komentarz

Nick

Mail (wymagany)(nie będzie publikowany)

Strona www